Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 3

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 128
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1996
· Komentáre: 1580
Štatistika prístupov

Google PageRank
Deň otvorených dverí 2012
VystúpeniaDňa 21.10.2012 sa nám podarilo zorganizovať historicky prvý Deň otvorených dverí nášho klubu, ktorý bol zároveň aj oficiálnym otvorením nášho cvičiska na novom areáli v Chyzerovciach. A myslím, že akciu môžem smelo označiť za veľmi vydarenú. Svojou účasťou nás za radnicu podporil aj pán primátor Lednár, či za poslancov Jozef Tonkovič, ktorý sa najvyššou mierou pričinil o pridelenie tohto pozemku do prenájmu. Účasť bola na prvý ročník veľmi slušná, za klub sa podľa môjho odhadu zúčastnilo viac ako 90 percent aktívnych členov a divácka návštevnosť nás všetkých milo prekvapila. Dosť členov si priviedlo vlastné rodiny, ktorým chceli ukázať ako sme si zveľadili náš nový areál a kde spoločne trávime každú nedeľu aj so svojimi psími miláčikmi. A odozva zo strany návštevníkov aj pána primátora bola len a len pozitívna, areál je veľmi pekný, zrekultivovaný, zrenovované prekážky, nový detský kútik, terasa aj s novým záhradným sedením, zrekonštruovaný interiér buniek, ktorý skôr pripomína obývačku ako záhradnú chatku.

Počasie bolo na toto ročné obdobie jedným slovom nádherné, na príjemnom slniečku sme si to všetci užili. Chcem poďakovať všetkým, ktorí prispeli k nášmu vydarenému otvoreniu. Či už Martinovi Sýkorovi za ozvučenie a hudbu, Hrmovej za domáce zákusky, Jonekovej za krásne ceny, ktoré doma vo svojom voľnom čase ušila a uplietla, Minárovi za zorganizovanie kolegov policajtov na ukážky zbraní a zadržaniu páchateľa z policajného auta, dcér nášho predsedu Palušku za fotografie z dnešnej akcie, Krúpovi za zhotovenie fotografií nášho areálu od pôvodného stavu až po dnešok, z ktorých sme pre návštevníkov urobili veľmi peknú prezentáciu, či Valacha, nášho zanieteného figuranta a výcvikára, ktorého nám môžu závideť. Na a najväčšia vďaka patrí celému výboru, ktorý celú akciu zorganizoval od občerstvenia, propagácie, sobotnej brigády na prípravu areálu, programu až po zdokumentovanie celej akcie. Myslím, že náš klub vykročil správnym smerom, na výcviku sa zúčastňuje veľký počet členov, na dnešnom výcviku sa zúčastnilo 21 cvičiacich psov, čo je náš rekord za mojej éry, máme veľmi pekný areál, ktorý je o úroveň vyššie ako starý, nové prekážky pre agility a hlavne veľa zanietených členov. Len tak ďalej Kynologický klub Zlaté Moravce.

Ing. Peter Hrmo, hospodár a "otec" akcie.
Komentáre
#1 | sykora f dňa October 26 2012 05:57:28
Dobrá akcia, dobrý článok, no poďakovanie patrí všetkým čo sa zúčastnili na sobotňajšej brigáde pri príprave akcie. Dúfam, že nám to takto vydrží čo najdlhšie a v budúcnosti pripravíme ďalšie takéto vydarené akcie do ktorých sa zapoja aj ostatní členovia klubu.sarkazm
#2 | jopal dňa September 05 2014 11:46:49
Tak od vcera sme uz aj na nete:
http://moravce.dn...any-183560, aj pocasie snad bude.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,926,599 návštev Canine by Harly