Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 7

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 128
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1996
· Komentáre: 1580
Štatistika prístupov

Google PageRank
DOD 2016
Vystúpenia
Môžete ľutovať a vôbec ste nám nechýbali!


    Nadpis adresujem všetkým, ktorí mali niečo „dôležitejšie“ a „nemohli“ sa zúčastniť piateho ročníka DOD, ktorý sa uskutočnil 3.9.2016 od 15. hod na areáli cvičiska v Chyzerovciach. Samotnej akcii predchádzala primeraná reklamná kampaň, za ktorú ďakujem všetkým, ktorí sa na nej podieľali. Osobitná pozvánka išla primátorovi, prednostovi ako aj všetkým poslancom MZ v ZM, Okrem p. Ivanovičovej, nikto z oslovených absolútne žiadnym spôsobom nezareagoval. Klubové športové popoludnie, určené všetkým občanom mesta sme teda historicky prvýkrát otvárali bez účasti primátora a poslancov. Na druhej strane nás príjemne potešila vysoká účasť cca 80 divákov, vrátane tých najmladších, pre ktorých je vlastne táto akcia primárne určená. Počasie nám prialo, havkáči si to užívali a v návštevníkoch sme mali výborné publikum. Celú akciu moderoval a viedol predseda klubu Jozef Paluška. Diváci mohli vidieť prácu 11 psov, rôznych plemien, o ktorých krátke vysvetlenie podal moderátor. Úroveň znalostí psíkov bola tiež rôzna, takže záujemcovia mali možnosť porovnávať prácu od úplných začiatočníkov po starých „mazákov“.

Osobitne exceloval Horný s Rodézskym ridžbekom, ktorý ukázal rôzne nezvyčajné kúsky a úspech mala aj reakcia Paluškovej Aiši na posunkové povely. Po prestávke si figuranta Šťastného „podali“ NO Kéryovej Riky a Géciová RTW Nela.
    Diváci po vystúpení s nadšením využili možnosť priameho kontaktu so psami, či konverzáciu s ich majiteľmi. Následne hlavnú rolu na prekrásnom areáli v prírode prebrali naši najmladší diváci a s veľkou vervou a nadšením sa vrhli na súťaženie. Najväčšie rezervy mali pri hode granátom na cieľ, naopak, zhadzovanie plechovíc im išlo na výbornú. Avšak jednoznačne najväčším lákadlom bola streľba zo vzduchovky a z luku, do ktorých sa vo veľkom počte zapájali ako deti, tak aj dospelí. Príjemným prekvapením bola ohlušujúca streľba dávkami z naozajstného samopalu. Po ukončení každej súťaže prebehlo vyhodnotenie, najlepší dostali čokolády a všetci účastníci cukríky. Počas prebiehajúcej akcii nás prišla pozrieť poslankyňa p. Ivanovičová a p. Ďurčeková. Poslední spokojní hostia sa vytratilo pred 18. hodinou.
    Akcia pokračovala grilovaním a výbornou zábavou medzi členmi klubu a ich rodinnými príslušníkmi, až do 1 hodiny v noci.


Paluška.
Komentáre
#1 | robert dňa September 12 2016 17:29:50
Krásna a vydarená akcia mohlo by byť takých viac.tlieska
#2 | Eruvie dňa September 12 2016 21:53:22
Počasie vyšlo, ľudí habadej, jedlo skvelé a úžasná afterparty... to je len zlomok toho, čo sa nám v ten deň vydarilo hudba Zišla sa skvelá partia ľudia a to ku šťastiu stačí super
#3 | jopal dňa September 16 2016 12:43:45
No robo, ani nevies, ako si trafil kliniec po hlavicke... akohrob
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,926,530 návštev Canine by Harly