Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 7

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 128
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1996
· Komentáre: 1580
Štatistika prístupov

Google PageRank
DOD 2017
Vystúpenia
Nikto nebanoval, všetci boli spokojní!
    Zavádzania meteorológov a z nich prameniaca naša neistota ohľadne priazne počasia sa podpísala pod asi najnižšiu účasť divákov v 6 ročnej histórii našich ročníkov. Neboli sme prekvapení, nakoľko kampaň nebola takmer žiadna a informovanosť záujemcov bola úmerná kampani.
    Oficiálny začiatok sme pre to operatívne presúvali postupne až na 16.00, kedy sa predsa len pár divákov nazbieralo. Účasť z našej strany bola naopak nadštandardná a pekné počasie vyvážili návštevnícky nízku účasť. Paluška tradične otvoril ďalšiu ukážku výcviku pre necelé dve desiatky divákov a následne sa velenia a moderovania ujal Valach. Dvojice na pľaci podali štandardné výkony v poslušnosti a po krátkej prestávke v obrane exceloval Géci s jeho RTW.
    Počas ukážok nás prišli pozrieť aj motorkári z klubu Zobor na nádherných strojoch, čím dodali hlavne mladým divákom vyššiu chuť súťažiť, keď odmenou za prvé miesto okrem sladkostí bolo aj čestné kolo s ochotným majiteľom motorky. Najväčší záujem však prejavili účastníci opäť o streľbu zo vzduchovky a z luku. Prvé miesto v streľbe na figúrky, vo forme občerstvenia podľa vlastného výberu si odniesol divák, p. Rosina, keď svojim výkonom zahanbil aj všetkých strelecky zdatných členov KK.
    O bohaté pohostenie vo forme gulášu a pečeného mäska sa postaral Štefan Kramár, o domáce pečené sladkosti Táňa Geletová, fotodokumentáciu výborne zvládol p. Peter Minár, luk a šípy zapožičal Rasťo Šindler, za čo im všetkým srdečne ďakujem. Prípravky na hasenie smädu zabezpečoval Kynologický klub z vlastných zdrojov, v spolupráci s niektorými štedrými hosťami. Poďakovanie za kvalitné ozvučenie a dobrú hudbu patrí Maťovi Sýkorovi. Výborná zábava a družná atmosféra trvala až do neskorých nočných hodín.
    Moje záverečná poďakovanie patrí aj ďalším, ktorí svojou účasťou a akýmkoľvek pričinením prispeli k vydarenej akcii, menovite: F. Sýkora, M, V a J. Géciovi, M. Valach, R. Horný, M. Mankovecká, H. Herdová, K. Ďurišová, M. Geleta, E. Vieriková, I. Kukučka, Kramár, J. Paluška.

    Za prefinancovanie technických nákladov na realizáciu a zdarný priebeh celej akcie ďakujeme aj Mestu Zlaté Moravce a jeho poslancom, ktorí svojou dotáciou prispeli na celkový zdarný priebeh akcie.

Paluška.

Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,926,469 návštev Canine by Harly