Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 128
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1996
· Komentáre: 1580
Štatistika prístupov

Google PageRank
Deň detí 2022
Vystúpenia
Vystúpenie Deň detí 2022.


    Náš omladený klub sa opäť po 3 rokoch zúčastnil vystúpenia na Deň Detí, ktoré sa konalo klasicky na štadióne v Zlatých Moravciach, 5.6.2022 o 17. hod. Pri pomerne slušnom počte sledujúcich vystúpenie z môjho pohľadu pôsobilo divácky nezáživne, nakoľko ozvučnie bolo strašné, mikrofón neustále vypadával, takže som to po chvíli vzdal a ukážku prezentoval bez neho. Kontakt s divákmi bol pre to slabši, i keď sledovali so zájmom. Odprezentovali sme klasickú hromadnú poslušnosť, následne Paluška predviedol ukážku poslušnosti bez vodítka s NO Endžou. Príjemným spestrením vystúpenia boli ukážky neštandardných cvikov s maliňákom Noma Gajdošovej a NO Holy Kováčovej, ktoré sa stretli so zvýšeným zájmom divákov. Na obrane Paluška predviedol obranu psovoda, prehliadku s napadnutím psovoda a doprovodom s Endžou, Gajdošová protiútok s Nomou a Paluška hladké na diaľku s NO Kely. Vystúpenie trvalo takmer pol hodinu.
Okrem spomínaných náš klub reprezentovali Povoda ml., Šabíková a Plesnivá a J. Kramár, ktorý robil aj figuranta.. Vystúpeniu velil a komentoval predseda KK J. Paluška. Spomínaní účastníci predviedli štandarné výkony a so cťou odreprezntovali náš klub, za čo im veľmi pekne ďakujem.
    Po vystúpení sme dostali skromé občerstvenie vo forme keksíka a džúsu.


Jozef Paluška, predseda KK Zlaté Moravce, 6.6.2022.

Komentáre
#1 | jopal dňa June 07 2022 12:14:39
Za fotky dakujem Jurovi a jeho priatelke Cernovej. Chcem sa podelit s jednou udalostou, ktora sa nastastie skoncila dobre. Po skonceni obrany, ked som s Kely ukoncil hladke, som mal fenu uz na volno, bez nahubku a poslal som figuranta jura zobrat si uviazaneho psa, aby sme sa rozlucili vsetci. Juro sa s rukavom v ruke rozbehol za svojim psom, co Kely vyhodnotila ako utek a okamzite sa za nim rozbehla. Nastastie som ju ihned odvolal, takze okrem mna a jura si to snad nikto nevsimol. Bola to z mojej strany hruba chyba a chcem, aby sme si z nej do buducna zobrali ponaucenie...
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,926,615 návštev Canine by Harly