Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard



· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 127
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1995
· Komentáre: 1579
Štatistika prístupov

Google PageRank
Brigáda júl 2023
BrigádyJozef Paluška, Jozef Bakoš, Katka Garajová Miroslav Géci, Mária Juríková, Daniel Kuťka, Dominik Levický, Marianna Mankovecká, Miroslav Minár, Michaela Ondrejová, Peter Rajtar, Anna Šípošová, Zdenka Šabíková a Martin Valach sa stretli v príjemnú poobedňajšiu sobotu v areály cvičiska kynologického klubu v Chyzerovciach, aby skrášlili svoj areál a prežili pekné chvíle v kolektíve milých a príjemných ľudí. Brigádnická činnosť pozostávala z pokosenia areálu a okolitých priľahlých plôch, odstránenia náletových drevín, opravy prekážok, výmeny nájazdovej rampy pre traktor, natretia dreveného obkladu bunky a upratania jej vnútorných priestorov. Mierna komplikácia vznikla vybitou batériou na traktorovej kosačke, avšak vďaka vzornej vodičke Anke Siposovej, ktorá mala štartovacie káble, jej autu a kvalitných vodičských zručností, sme traktor zakaždým naštartovali a areál úspešne pokosili. Vyžínačmi výrazne pomáhali Jozef Bakoš, Minár Miro a Peter Rajtar. Časť akcie fotograficky podchytila a fotky dodala Oľga Ďurčeková. V záverečnej fáze prác dievčence prichystali pohostenie, z ktorého kalorickú časť komplet celú sponzorsky zaobstarala a priniesla Katka Garajová. O pivný režim sa postarala rodina Ondrejkových, opäť sponzorsky. Oficiálna časť po 16. hod. nenútene prešla ku kultúrnej a športovej, v ktorej prebehli tvrdé boje v streľbe zo vzduchovky na figúrky, kde zvíťazil Paluška, druhý skončil Valach a tretia Zdenka Šabíková. Konkurencia bola tvrdá, atmosféra napätá za výraznej podpory divákov. Prví traja boli ocenení nanukmi a aby nebolo ľúto ani ostatným, nanuky dostali následne všetci prítomní. Po vynikajúcej opečenej divine sme nezanedbávali ani pitný režim. Záver tradične patril Paluškovi, Valachovi a Ondrejovej ktorí sa rozišli po jednej hodine v noci. Trošku nám bolo smutno za tými, ktorým povinnosti nedovolili zostať až do konca, ako aj za tými, ktorí chceli a nemohli sa zúčastniť akcie z iných dôvodov. Pekne ďakujem všetkým zúčastneným za ich aktivitu a dobre odvedenú prácu. Moje osobitné poďakovanie patrí Katke Garajovej a Miške Ondrejkovej za bohaté sponzorstvo ako chutného pohostenia, tak aj výdatné občerstvenie celej vydarenej akcie.
Do videnia na brannom preteku.


Jozef Paluška, predseda KK Zlaté Moravce, 3.7.2023.







Komentáre
#1 | Eruvie dňa July 03 2023 17:37:10
Vydarená akcia, ďakujem všetkým prítomným ktorý priložili ruku k dielu, hocijakou formou. Wink

Paní Garajová ďakujem, jedenie bolo dokonalé, viem koľko to zaberie času od nákupu surovín až po donášku na cvičák a to najmenej čo môžem urobiť za Vašu snahu je Vám poďakovať.

...a samozrejme hlavne treba poďakovať predsedovi, že to všetko zorganizoval a za prekvapenie dňa ktoré priniesol a to spomínané nanuky ktoré potešili každého.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,836,024 návštev Canine by Harly