Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 2

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 127
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1995
· Komentáre: 1579
Štatistika prístupov

Google PageRank
Branný pretek október Zlaté Moravce 2023
Výcvik
Férové zápolenie


    Od piky vynovení členovia sa zišli 8.10.2023 o 9. hodine, aby ukázali svoju fyzickú kondíciu, stupeň ovládateľnosti psa a pochválili sa svojimi výcvikovými výsledkami. Zároveň v tvrdom boji sme odhalili slabiny a získali motiváciu na doladenie detailov či vážnejších medzier v našom výcviku. Vzhľadom k väčšine začiatočníkov a mladému veku psov, som bol nadmieru spokojný s výsledkami . Ak členovia nepoľavia a naďalej budú k výcviku pristupovať rovnako zodpovedne, ako doteraz, musím so zármutkom skonštatovať , že to bolo zrejme moje posledné víťazstvo v tomto preteku a o rok nastúpia iní, lepší. Ale čo môže „učiteľa“ viacej potešiť, ako keď ho predbehne vlastný žiak.
Súťaž sme ukončili vyhodnotením o 13. h., kedy každý súťažiaci( vrátane psov) dostal drobnú odmenu a prví súťažiaci hodnotné poukážky na nákup cien podľa vlastného výberu.
Vyzdvihujem dochvíľnosť a disciplínu súťažiacich, zmysel pre férové zápolenie a u mnohých noblesu decentne pomiešanú s humorom s akým k celej akcii pristupovali. V zhodnotení zvyknem kriticky popísať chyby, či nedostatky, ktorých sa súťažiaci dopúšťali, ale teraz urobím výnimku. Snáď okrem slabšej streľby na ciel (za čo môže samozrejme Paluška, lebo dal zlú vzduchovku -:) ) niet čo výraznejšie vytknúť. Naopak, osobitne ďakujem Bucsuházyovej a jej priatelovi, Ondrejkovej, Minárovi a Valachovi za pomoc pri vytyčovaní trate. Valachovi za spravodlivé rozhodovanie , Kramárovi za figurantskú prácu, jeho priateľke Zuzke za pomoc pri spracovávaní výsledkov, firme Nomispet za sponzorské dary. Bucsuházyovej za prípravu vynikajúcich chlebíčkov, Geletovej a výborné koláče, jej manželovi Markusovi za „vysokopercentuálne“ občerstvenie a samozrejme všetkým súťažiacim, bez ktorých by celá táto vydarená akcia nebola.
Bolo mi s Vami fain a tešim sa na ďalšiu podobnú akciu.Jozef Paluška, predseda KK Zlaté Moravce, 9.10.2023.

Komentáre
#1 | jopal dňa October 13 2023 09:42:59
Na fotkach 1. piati umiestnení, ostatné fotky na FB stranke.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,836,049 návštev Canine by Harly