Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 128
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1996
· Komentáre: 1580
Štatistika prístupov

Google PageRank
Vystúpenie na MDD
Vystúpenia26.5.2010. Upresnujem termin zaciatku vystupenia. Je stanoveny na 15. hodinu.

V nedelu, 30.5.2010 doobeda, sa bude nas KK prezentovat ukazkou poslusnosti a obrany v ramci mestskeho vystupenia MDD, na stadione v ZM. Presnu hodinu dopisem ak bude znama...

Kto by mal zaujem, okrem prihlasenych, kontaktujte ma, nech mozeme zaistit obcerstvenie. Kazdy zaujemca je vitany. Nevahajte, prekonajte pohodlnost, hamblivost (MO :)) a pridte seba aj svojho psika prezentovat na verejnosti. Kedze sa termin krizuje s terminom pravidelneho vycviku, je predpoklad tohto vycviku v nudzovom rezime...

Pl
Komentáre
#1 | jopal dňa June 02 2013 08:58:37
Aktivni clenovia sa zucastnili 1.6.2013 na vystupeni pre deti na nasom cvicisku. V kratkej a velmi sviznej ukazke oboznamili deti a ich rodicov s urovnou poslusnosti svojich psov, ukazali im zdolavanie prekazok ako aj zadrzanie pachatela (Geci Jozo) a obranu psovoda (Geci Miro). Pocas celej kratkej ukazky sme udrzali maximalnu pozornost divakov, ktori so zatajenym dychom sledovali nase slusne vykony. Najvacsi uspech okrem obrany mala ukazka prinesenia zahodenych klucov od J. Geciho. Po skonceni vybrani psovodi umoznili divakom priamy kontakt so psami. Vystupenia sa zucastnili psovodi: spominani Geciovi + Geciho Joza syn Jozo, Valach, Hrmovi, Geleta, Krupa, Janosov Ludo s dcerou Mandy a Paluska, ktory velil a podaval divakom vyklad k jednotlivym cvikom. Divacky podporit nas prisli aj sestry Keryove, Ondrejkove a M. Geciho syn Viktor.
#2 | jopal dňa June 11 2013 10:02:15
Druhe tohtorocne kolo vystupeni na MDD sa zrealizovalo 9.6. o 14.30 na mestskom stadione v ZM. Zucastnilo sa ho 16 clenov klubu, so svojimi psami. Velil a cviky predvadzajucich komenoval Paluska. Bravurnu ukazku prace figuranta, ako vzdy predviedol Martin Valach. Psi podali standardne vykony, ktore divaci ocenovali potleskom. Po ukonceni ukazky zujemcovia nadsene vyuzili moznost kontaktu so psami, co si mnohi rodicia nadsene fotoaparatmi dokumentovali. Viac vo fotogalerii.
Velka vdaka patri mojej priatelke Anke Mondočkovej, ktora mi poskytla vlastne fotografie k uverejneniu na tejto stránke.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,926,762 návštev Canine by Harly